onze talent acquisition specialisten staan voor je klaar.

Neem contact op met onderstaande collega’s als je vragen hebt over onze interne vacatures, dus het werken bij Randstad zelf. 

Heb je een vraag over het werken via het uitzendbureau Randstad, mail dan naar info@randstad.nl

Kirsten Vos

talent acquisition specialist 
regio: west nederland
06-34533778
kirsten.vos@randstadgroep.nl

LinkedIn profiel

Anne van de Riet

talent acquisition specialist
regio: oost nederland
06-19270039
anne.van.de.riet@randstadgroep.nl

Linkedin profiel

Marcel Ribbens

talent acquisition specialist
regio: noord-west nederland
06-12692471
marcel.ribbens@randstadgroep.nl

LinkedIn profiel

Isabelle Rijsterborgh

talent acquisition specialist 
regio: campusrecruitment (business course en trainees)
06-12269004
isabelle.rijsterborgh@randstadgroep.nl

LinkedIn profiel

Anja Hektor

talent acquisition specialist
regio: noordoost - oost Nederland
06-83237096
anja.hektor@randstadgroep.nl

Linkedin profiel

Caroline van Son

talent acquisition specialist
regio: noord-west nederland
06-10792709
caroline.van.son@randstadgroep.nl

Linkedin profiel

Bianca Poels

talent acquisition specialist
regio: zuid-west nederland
06-20546470
bianca.poels@randstadgroep.nl

LinkedIn profiel

Hanneke Reinstra

talent acquisition specialist
regio: zuid-oost nederland
06-43000793
hanneke.reinstra@randstadgroep.nl

Linkedin profiel

Hélène Bevort

talent acquisition specialist
teamlead
06-81136014
helene.bevort@randstadgroep.nl

Linkedin profiel

Jacquelien Walman

talent acquisition specialist
regio: zuid-west nederland
06-45322593
jacquelien.walman@randstadgroep.nl

Linkedin profiel
Josca Vreeken

Josca Vreeken

talent acquisition specialist
functies hoofdkantoor
06-13607504
josca.vreeken@randstadgroep.nl

Linkedin profiel

Mariette Croon

talent acquisition specialist
functies hoofdkantoor
06-22209888
mariette.croon@randstadgroep.nl 

Linkedin profiel

Marcelle Stiens

talent acquisition specialist
regio: west
06-21186712
marcelle.stiens@randstadgroep.nl

Linkedin profiel

Nicoline Laman Trip

talent acquisition specialist
functies hoofdkantoor
06-10738368
nicoline.laman.trip@randstadgroep.nl

Linkedin profiel
Niels van der Zwet

Niels van der Zwet

talent acquisition specialist
regio: zuid-west nederland
06-83553526
niels.van.der.zwet@randstadgroep.nl

Linkedin profiel

Nieneke Kat

talent acquisition specialist
regio: noord-oost
06-13073814
nieneke.kat@randstadgroep.nl

Linkedin profiel

Sanne Vink

talent acquisition specialist 
regio: zuid-oost nederland
06-81333859
sanne.vink@randstadgroep.nl

LinkedIn profiel

kom werken bij randstad.