onze talent acquisition specialisten staan voor je klaar.

Neem contact op met onderstaande collega’s als je vragen hebt over onze interne vacatures. Heb je een algemene vraag over 'werken bij Randstad',  mail ons dan via recruitment@randstadgroep.nl of bel naar 020-569 1277. Heb je een vraag over het werken bij het uitzendbureau Randstad, mail dan naar info@randstad.nl

Anne van de Riet

talent acquisition specialist
regio: oost nederland
06-19270039
anne.van.de.riet@randstadgroep.nl

Linkedin profiel

Britt Westdijk

talent acquisition specialist
regio: zuid-west nederland
06-18254957
britt.westdijk@randstadgroep.nl

Linkedin profiel

Caroline van Son

talent acquisition specialist
regio: noord-west nederland
06-10792709
caroline.van.son@randstadgroep.nl

Linkedin profiel

Hanneke Reinstra

talent acquisition specialist
regio: zuid-oost nederland
06-43000793
hanneke.reinstra@randstadgroep.nl

Linkedin profiel

Hélène Bevort

talent acquisition specialist
teamlead
06-81136014
helene.bevort@randstadgroep.nl

Linkedin profiel

Jacquelien Walman

talent acquisition specialist
regio: zuid-west nederland
06-45322593
jacquelien.walman@randstadgroep.nl

Linkedin profiel
Josca Vreeken

Josca Vreeken

talent acquisition specialist
functies hoofdkantoor
06-13607504
josca.vreeken@randstadgroep.nl

Linkedin profiel

Koen Nelissen

talent acquisition specialist
regio: zuid-oost nederland
06-29040565
koen.nelissen@randstadgroep.nl

Marcelle Stiens

talent acquisition specialist
regio: west
06-21186712
marcelle.stiens@randstadgroep.nl

Linkedin profiel

Mariette Croon

talent acquisition specialist
functies hoofdkantoor
06-22209888
mariette.croon@randstadgroep.nl 

Linkedin profiel

Nicoline Laman Trip

talent acquisition specialist
functies hoofdkantoor
06-10738368
nicoline.laman.trip@randstadgroep.nl

Linkedin profiel
Niels van der Zwet

Niels van der Zwet

talent acquisition specialist
regio: zuid-west nederland
06-83553526
niels.van.der.zwet@randstadgroep.nl

Linkedin profiel

Nieneke Kat

talent acquisition specialist
regio: noord-oost
06-13073814
nieneke.kat@nl.randstad.nl

Linkedin profiel

kom werken bij randstad.